Sada Dračí ocas a oči - Zoisit

Novinka

Rozměr šperku - 4 cm. Celkově 42,5 cm. Náušnice 3 cm.

Ručně vyroben šperk z mědi, patinován, leštěn, povrchově ošetřen.

Máte dojem, že se vám smůla lepí na paty? Že přitahujete všechno špatné a negativní? Pak mějte po ruce kámen Zoisit, který odhání všechno zlé a negativní, a naopak přitahuje pozitivno. Kromě toho také pomáhá čistit a harmonizovat mysl, zklidňovat tok špatných myšlenek. Podporuje vyrovnanost mysli a emocí.

800,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

Zoisit přírodní drahý kámen

Kámen Zoisit je oblíbený pro dlouhou řadu zajímavých účinků. Je typický svojí barvou v odstínech zelené, které si získal díky příměsi oxidu chromitého. Jeho zbarvení může být ale i zelenošedé nebo hnědozelené. Setkat se můžete dokonce i s pestřejším zbarvením, kdy kromě zelené a šedé se může objevit také růžová či fialová barva. Tím získává Zoisit na svojí kráse a atraktivitě. Kromě svého zajímavého vzhledu vás nadchne i svými účinky.

Blahodárné účinky Zoisitu na fyzické i psychické zdraví

Máte dojem, že se vám smůla lepí na paty? Že přitahujete všechno špatné a negativní? Pak mějte po ruce kámen Zoisit, který odhání všechno zlé a negativní, a naopak přitahuje pozitivno. Kromě toho také pomáhá čistit a harmonizovat mysl, zklidňovat tok špatných myšlenek. Podporuje vyrovnanost mysli a emocí.

Zoisit také perfektně detoxikuje organismus a zbavuje ho tak nežádoucích a toxických látek. Dále posiluje obranyschopnost organismu a dělá ho tak méně náchylným k různým onemocněním.

Zoisit potěší i páry, které se snaží o miminko. Zvyšuje totiž plodnost a také léčí záněty pohlavního ústrojí, například vaječníků, které mohou být překážkou právě ve snaze otěhotnět. Je skvělým společníkem i v případě špatného spánku nebo nepříjemných nočních můr. Napomáhá totiž ke snazšímu usínání a klidnějšímu spánku obecně.

O Zoisitu se říká, že je kamenem bohatství. Snoubí v sobě sílu a energii, kterou dodává svému majiteli.

Čištění a nabíjení Zoistu pro maximalizování jeho síly

Správnou péčí vám tento přírodní kámen bude dobře sloužit. Dejte pozor na to, že drahý přírodní kámen Zoisit je velmi citlivý na změny teplot. Stejně jako ostatní drahé kameny je i tento potřeba dobíjet, abyste mohli naplno využívat jeho energii a blahodárné účinky. Ideálně Zoisit pravidelně nabíjejte na přímém slunci.

Léčebné účinky mědi na lidské zdraví

Aztékové, Egypťané i Římané - ti všichni používali po tisíce let měď, jeden z nejběžnějších kovů na Zemi, ve špercích, obvazech, kosmetice a dokonce i v nápojích jako lidový prostředek k potírání celé škály chorob.

Nelze vyloučit, že nošení nejrůznějších ozdobných tretek může být jedním ze způsobů "měďné léčby", lékaři se však stále ještě zdráhají dát lidovým léčebným prostředkům založeným na působení mědi požehnání, protože v nadměrném množství může být toxická a většina lidí přijímá dostatečné množství tohoto prvku v každodenní stravě.

Dokonce i v dnešní době sportovně založení a o své zdraví pečující dospělí jedinci, kteří dbají o dostatečný přísun mědi nezbytné pro dobré fungování těla, zavrhují v obavě z nadměrné medikace a z vedlejších účinků vitamínové doplňky ve prospěch šperků.

Je známo, že měď, která je obsažena v běžně konzumovaných potravinách a nápojích jako ryby, ořechy, čokoláda či červené víno, napomáhá vývoji kostí a tkání. Podle odborníků může její nedostatek vyvolat problémy pojivových tkání a kloubů a způsobit takové choroby, jako je například artritida.

Nikdo však nikdy neprokázal, že měděné náramky, jimiž se zdobily nesčetné generace po celém světě, mají skutečně léčebné účinky. A nebo pokud fungují, jak a proč mohou pomoci léčit nemoci.

Odborníci měďařských společností poukazují na nedostatek přesvědčivých důkazů o tom, že nošení výrobků z mědi na kůži zabraňuje deficienci mědi či léčí nemoci - i když někteří vědci to označují přinejmenším za neškodné.