Oko mořské příšery - Jaspis, akvamarín

Novinka

Rozměr šperku - 4,4 cm. Celkově 47 cm.

Ručně vyroben šperk z mědi, patinováno, leštěno, povrchově ošetřeno.

Jaspis je minerál s krásnými účinky pro zdraví i duševní pohodu. Přináší do života klid, vyrovnanost, stabilitu a rovnováhu, pomáhá zvládat stresové situace a dodává odvahu.  

800,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

JASPIS lečební účinky

Jaspis je minerál s krásnými účinky pro zdraví i duševní pohodu. Přináší do života klid, vyrovnanost, stabilitu a rovnováhu, pomáhá zvládat stresové situace a dodává odvahu. Podporuje soustředění a je tak vhodný k meditaci, relaxaci a uvolnění. Indiány byl považován za kámen, který jim pomáhal spojit se s energií země. Všem snílkům pomáhá uzemnit se a držet se tak "nohama na zemi". Dodává nám sebedůvěru, pevnou vůli a odvahu čelit problémům. Také nás podporuje v plnění stanovených cílů a je tak vhodný pro všechny, kteří mají problém s odhodláním se k akci .

Jestliže se v našem životě objeví nějaký problém, jaspis nám pomáhá pochopit jeho příčinu a přináší nám pocit uklidnění a úlevy, že všechny naše problémy mají řešení. Také nám pomáhá při řešení konfliktů a neshod. Podporuje nezištnost, toleranci a trpělivost a chrání před vztekem, zlobou, nenávistí a agresivitou. Mezi další přednosti jaspisu patří schopnost čistit elektromagnetický smog a pohlcovat negativní energii.

Ze zdravotních účinků jaspis podporuje imunitu, pomáhá při detoxikaci a při léčbě kožních problémů. Čistí ledviny, střeva i žlučník a pomáhá při žaludečních problémech. Podporuje chuť k jídlu a pomáhá tak při léčení poruch příjmu potravy, jako je třeba anorexie nebo bulimie. Podporuje funkci vejcovodů a vaječníků a pomáhá zvládat nevolnosti během těhotenství a při porodu. Je vhodný pro utišení menstruačních bolestí, pomáhá s nepravidelností menstruačního cyklu i s neplodností. Má příznivý vliv na ledviny a močový měchýř, játra, žlučník, slinivku i slezinu.

Znamení: beran, blíženci, váhy, rak, panna, štír, kozoroh