Oko Zarrah - Tygří oko, krystal

Novinka

Rozměr šperku - 7,5 cm. Celkově 10 cm.

Ručně vyroben šperk z mědi, patinováno, leštěno, povrchově ošetřeno.

Ze zdravotních účinků je Tygří oko skvělé pro posílení imunity a celkovou detoxikaci těla. 

1 800,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

Tygří oko

v sobě spojuje pozemskou energii s energiemi Slunce a pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou. Je to ochranný kámen, jenž se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Dokáže rozlišit mezi zbožným přáním a tím, co opravdu potřebujete. Tygří oko zakotvuje změny, k nimž došlo ve fyzickém těle. V duševním životě pomáhá řešit problémy spojené s neschopností uznat vlastní cenu, přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími silami. Pomáhá rozeznat vlastní nadání a schopnosti. Současně, ale upozorňuje na chyby, které je nutno překonat. Podporuje ty, kdo jsou příliš závislí na druhých, a pobízí je, aby se odhodlali ke změnám. Na citové úrovni udržuje tygří oko rovnováhu mezi energiemi jin a jang emocionálního těla, potlačuje deprese a zlepšuje náladu.

Léčebné účinky: Ze zdravotních účinků je Tygří oko skvělé pro posílení imunity a celkovou detoxikaci těla. Příznivě působí na játra, tlusté střevo, močový měchýř, migrény a při pocitech fyzického vyčerpání a slabosti dodává energii. Je vhodný při léčbě kostí a kloubů, stejně jako má příznivé účinky na reprodukční orgány a pomáhá uvolnit sexuální napětí mezi partnery. Pomáhá s regulací metabolismu.

Krystál

je všestranný pomocník, který nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek.