Měsíční svit - Opalit

Novinka

Rozměr šperku - 6,6 cm. Celkově 29 cm.

Ručně vyroben šperk z mědi, patinován, leštěn, povrchově ošetřen.

Měsíční kámen podporuje rozvoj duše, také je symbolem plodnosti, intuice, jemnosti a mírnosti.  

850,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

MĚSÍČNÍ KÁMEN VÝZNAM, ÚČINKY A VLASTNOSTI

Měsíční kámen podporuje rozvoj duše, také je symbolem plodnosti, intuice, jemnosti a mírnosti. Ženy i muže zjemňuje, zmírňuje jejich hrubost a necitelnost. Tento jemný průvodce podporuje spojení s naší duší a s poznáním hlubokého citu, který stojí za každým pevným vztahem. Jeho záře chladí citové rány a uklidňuje rozbouřenou mysl. Pomáhá při řešení mileneckých problémů

Měsíční kámen je především ženský kámen, ženy chrání a léčí. Provází je v meditativních cestách do jejich nitra. Dívkám pomáhá rozvinout ženskost.

Ulevuje a chrání v těhotenství, zmírňuje ranní nevolnosti. Při kojení podporuje tvorbu mléka. Upravuje funkci vaječníků, pomáhá k pravidelnému menstruačnímu cyklu a ulevuje při nepříjemných projevech přechodu. Harmonizuje funkci hormonálního systému, detoxikuje organismus, léčí problémy s kůží, vlasy, oči, slinivku, játra a zklidňuje hyperaktivní děti.

HISTORIE & LEGENDY

V Indii je měsíční kámen po staletí symbolem čisté lásky a vnitřního míru.

ZAJÍMAVOSTI

I když měsíční kámen symbolizuje spíše ženské vlastnosti jako plodnost, mírnost, jemnost a intuice, tak muže zjemňuje a probouzí v nich laskavost.

OČISTA A NABÍJENÍ

Pod proudem vody nebo přes noc v misce s vodou spolu s křišťálem. Nabíjíme při dorůstajícím měsíci a při úplňku.