Klaun - Achát

Novinka

Rozměr šperku - 8,5 cm. Celkem 49,5 cm.

Ručně vyroben šperk z mědi, patinováno, leštěno, povrchově ošetřeno.

Achát je znám, jako stabilizátor. Podpoří vás, když ve svém životě potřebujete stabilitu a uzemnění.  

700,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

ACHÁT LEČEBNÍ ÚČINKY A VLASTNOSTI

Achát je znám, jako stabilizátor. Podpoří vás, když ve svém životě potřebujete stabilitu a uzemnění. Achátu dodává neuvěřitelně silné uzemňovací schopnosti jeho dostupnost v různých barvách, včetně palety bílé, fialové, černé, šedé, žluté, růžové, červené a hnědé.

Achát patří do rodiny křemenů, což z něj dělá oblíbený minerál pro léčení, zejména díky obsahu oxidu křemičitého, minerálu, který se také nachází v lidském těle.

Podporuje kreativitu a fantazii, také vytrvalost odvahu a vůli k životu. Posiluje důvěru ve vlastní schopnosti, vědomí vlastní identity a pud sebezáchovy. Chrání před působením nežádoucích okolních vlivů. Pomáhá volit správná slova při komunikaci a učí slušnému přímému jednání s blízkými i s nepřáteli. Napomáhá v hledání pravdy a v klidném přijetí kritiky a nepříznivých okolností.

Dodává jistotu a sebedůvěru, zmírňuje pocit nedocenění a komplex méněcennosti. Zklidňuje ve stresových situacích a pomáhá při nadměrné psychické zátěži.

Léčebné využití – Achát podporuje funkci reprodukčních orgánů (mužů i žen). Chrání a pomáhá ženám při porodu. Plátek řezaného achátu s krystalovou jeskyňkou poskytuje rostoucímu životu (v těhotenství) bezpečí a ochranu. Dodává důvěru a ulehčuje porod.

Zmírňuje horečnatá infekční onemocnění. Snižuje teplotu a tiší rozličné bolesti. Také pomáhá při alergiích a dalších kožních problémech. Očišťuje tělo od jedů, podporuje funkci ledvin a močových cest, napomáhá zmenšovat otoky.

ZAJÍMAVOSTI

Achát má jedinečnou kvalitu s pásy složenými z minerálních usazenin navrstvených v dokonale kruhové symetrii po celém obvodu.

VZHLED

Má mnoho barevných variant - bílošedý, bleděmodrý, oranžovočervený, černý.

OČISTA A NABÍJENÍ

Proudem čisté vody, nebo v misce s vodou spolu s křišťálem přes noc. Nabíjíme jakkoliv dlouho na přímém slunci. Kromě ohnivého achátu.