Hory - Labradorit

Novinka

Rozměr šperku - 7,7 cm. Celkově 48 cm.

Ručně vyroben šperk z mědi, patinováno, leštěno, povrchově ošetřeno.

Labradorit pomáhá zdraví a obecně v léčení

1 350,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

Existuje mnoho výhod a benefitů, které můžete získat z tomto kamene. Je známo, že má vlastnosti pro podporu uzdravení. Labradorit může pomoci zmírnit úzkost a stres. Je to hlavně kvůli energii, kterou získáte z tohoto nádherného drahokamu – labradorit vám může pomoci očistit tělo od všech toxinů.

Může vás také zbavit některých dalších škodlivých energií, které na vás přenášejí další lidé, s nimiž se každý den setkáváte a s nimiž jednáte.

Labradorit je prospěšný pro celkové zdraví očí, nervů, mozku, kostí a míchy. Tento kámen pomáhá, když potřebujete vyvážit distribuci chemikálií v mozku, zejména u osob s roztroušenou sklerózou, mozkovou obrnou, Parkinsonovou chorobou, optickou neuritidou, problémy se sítnicí a psychotickými epizodami.

Labradorit zbavuje stresu a reguluje metabolismus. Pomáhá při léčbě nachlazení, dny, revmatismu, vyrovnává hormony a uvolňuje menstruační napětí. Labradorit snižuje krevní tlak.

Přitahuje štěstí a bohatství

Labradorit přitahuje štěstí. To je důvod, proč je také někdy označován jako kámen štěstí. Pokud si přejete více štěstí, úspěchu a hojnosti do života, je to kámen, který toto vhodně podpoří.

Je to dobrý kámen, který vás má chránit před jakýmkoliv neštěstím. Nicméně pamatujte, že v tomto světě jsou některé věci, kterým nelze zabránit. Pomůže vám také při zotavení a návratu na nohy – po nějakém zranění nebo psychické nepohodě.

Pro lásku a vztahy

Začneme tím, že vztahy jsou někdy hodně náročné. Když se ale řídíte povznášející energií tohoto kamene, nikdy se nebudete ve vztazích bát. Nebudete se bát ztráty vztahu. Nikdy se nebudete cítit nejistě.